KONST / Litografier / Litografier 11843011
nr 1184 3011
Litografier
4 st, Horto van Houtteano, Handkolorerade, flora, 1800-tal, Motivet: 23x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 maj 2018
kl 21:00:32
700 kr
800 kr
900 kr
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Flora Danica